پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • نمایش اسلایدشو
   • مجموعه باشگاه های پینت بال مشهد

    پینت بال یک تفریح گروهی است که در آن دو تیم با استفاده از تفنگ های مخصوص، سعی در حذف یکدیگر دارند. گلوله های رنگی پینت بال توسط تفنگ مخصوص این بازی شلیک می شود که پس از اصابت متلاشی می شوند. این بازی- ورزش در زمین های متنوعی قابل انجام است که می تواند از یک محیط باستانی با ستون های مصنوعی قدیمی تا یک جنگل سبز، یا زمین مسطح با موانع گوناگون را شامل شود. استقبال زیاد جوانان از این بازی ورزش باعث شده تا زمین های مخصوص پینت بال در ایران امکانات اختصاصی جذابی را ارائه کنند که به سرعت در حال همه گیر شدن است. یکی از این ویژگی های خوب، امکان فیلم برداری بازی است که با ضبط خاطره ی شما، لحظاتتان را همیشگی می کند. با انتخاب زمین مناسب می توانید دوستان خود را به یک چالش جذاب دعوت کنید.

     

    شهر مشهد به نسبت سایر شهر های ایران از زمین ها و باشگاه های پینت بال متعددی تشکیل شده است که می توان به راحتی میان آن ها به نسبت فضا، قیمت، تجهیزات و ... قضاوت کرده و بر مبنای سلیقه بهترین گزینه را انتخاب نمود.

    برخی از این مجموعه های پینت بال در شهر مشهد به شرح ذیل است.

    باشگاه پینت بال نامبر وان مشهد دارای فضایی روباز در حدود دوهزار متر می باشد. تجهیزات مورد نیاز برای بازی پینت بال تفنگ پینت بال، ماسک، گردن پوش، دستکش، لباس ویژه و کلاه است که در اختیار افراد قرار می گیرد. در باشگاه پینت بال نامبر وان مشهد سانس ها دو ساعته می باشد و بصورت خانوادگی است البته تعداد نفرات از ۸ نفر تا ۱۴ نفر می تواند باشد. در این مجموعه کافی شاپ و پارکینگ نیز موجود است. همچنین برای جذاب تر شدن بازی در این مجموعه دستگاه بخار همراه با پخش موزیک نیز موجود می باشد. (مدیریت باشگاه جناب آقای یوسفی)

    آدرس: مشهد، وکیل آباد - بلوار نمایشگاه - حد فاصل نمایشگاه و وکیل آباد - مجموعه ورزشی آب منطقه ای

    باشگاه پینت بال آدرنالین تنها باشگاه سرپوشیده مشهد می‌باشد. در باشگاه آدرنالین تیمی حرفه‌ای در راس کار می‌باشند که کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی پینت بال را از مبتدی تا پیشرفته به افراد علاقه مند آموزش می‌دهند. باشگاه آدرنالین از ساعت ۱۰ الی ۲۲ فعال می‌باشد. بسته‌های گلوله که در اختیار افراد قرار می‌گیرد ۳۰ تایی و ۶۰ تایی می‌باشد و هر بسته گلوله برای یک نفر می‌باشد. البته در باشگاه پینت بال آدرنالین تعمیرات تجهیزات پینت بال پذیرفته می‌شود.   (مدیریت: آقایان شریفی، شریعتمداری)

    آدرس: مشهد، انتهای بلوار امام رضا ترمینال مسافربری، شهربازی سرزمین بازی‌ها

    تلفن: ۰۹۳۳۵۹۰۶۴۳۴

    باشگاه پینت بال مجموعه ورزشی پرشین جام جم مشهد بزرگترین زمین بازی را در شهر مشهد با متراژ ۲۸۰۰ متر مساحت دارا می‌باشد. در باشگاه پینت بال مجموعه ورزشی پرشین جام جم مشهد برای بازی افراد ابتدا آموزش اولیه به بازیکنان داده می‌شود همچنین به افراد لباس، ماسک، جلیقه، اسلحه تیپ من امریکایی و گلوله های الکسیر کره داده می‌شود. باشگاه پینت بال مجموعه ورزشی پرشین جام جم مشهد همزمان خانم‌ها و آقایان با هم می توانند بازی کنند. ساعت کاری باشگاه پینت بال مجموعه ورزشی پرشین جام جم ۱۰ تا ۲۲ می‌باشد. سن بازیکنان بالای ۱۰ سال و قدشان بالای ۱۴۰ سانتی متر باید باشد. برای بازی پینت بال در باشگاه پینت بال مجموعه ورزشی پرشین جام جم حداقل تعداد افراد باید ۸ و حداکثر ۱۶ نفر می‌باشد. مراجعه به باشگاه تنها با رزرو امکان پذیر می‌باشد و ساعت تماس برای رزرو نیز ۱۴ الی ۱۸ می‌باشد.

    آدرس: مشهد، ابتدای جاده شاندیز، روبروی نمایندگی سایپا، مجموعه ورزشی پرشین جام جم

    تلفن: ۰۹۱۵۸۹۰۰۰۸۹

    باشگاه پینت بال توریست توس مشهد دارای فضایی روباز با موانع بادی است. تجهیزات مورد نیاز برای بازی پینت بال تفنگ پینت بال، ماسک، گردن پوش، دستکش،مقنعه برای بانوان، لباس ویژه و کلاه که در اختیار افراد قرار می گیرد البته همراه آوردن کفش ورزشی اجباری است. تعداد نفرات از ۸ نفر تا ۱۵ نفر می تواند باشد.

     مدت زمان هر سانس دو ساعت است.

     ساعت کاری باشگاه پینت بال توریست توس مشهد از ساعت ۸ الی ۲۴ می‌باشد. (مدیریت: آقایان شریعتمداری و شریفی)

    آدرس: مشهد، بزرگراه آسیایی، بعد از پل قائم، جنب بیمارستان رضوی، هتل پارسیان توریست توس، باشگاه پینت بال هتل پارسیان توریست توس

    تلفن: ۰۹۳۷۸۲۴۶۶۵۱

    باشگاه پینت بال شوت ایکس مشهد جزء بزرگترین مجموعه سرپوشیده پینت بال شرق کشور است. در باشگاه پینت بال شوت ایکس مشهد شما میتوانید با حداقل 2 و حداکثر 14 نفر یک بازی دو ساعته را انجام دهید. در پینت بال شوت ایکس تمام تجهیزات مورد نیاز به شما داده می‌شود و همچنین باشگاه مجهز به دوربین مدار بسته است.

    آدرس: مشهد، قاسم آباد، ابتدای بلوار حجاب، روبروی حجاب 1، جنب مجموعه آبی هشتم

    از جمله امکانات هتل ثامن مشهد زمین پینت بال و والیبال ساحلی است. دوستداران هیجان و علاقمندان این رشته ها می‌توانند به این مکان رجوع کرده و یک بازی مفرح را در زمان های دو ساعته انجام بدهند. زمین بازی پینت بال هتل ثامن دارای انواع موانع استاندارد بازی پینت بال است. بازی در گروه‌های حداقل 8 نفر و حداکثر 16 نفره (بانوان و آقایان) انجام می‌گیرد در مجموعه پینت بال هتل ثامن رختکن و دستگاه کارت خوان موجود است.

    آدرس: مشهد، انتهای وکیل آباد، امام رضا 2، هتل ثامن مشهد

    ردیف

    نام باشگاه

    آدرس

    شماره تماس

    1

    آیریس

    بلوار پیروزی

    09378246651

    2

    آدرنالین

    انتهای بلوار امام رضا ترمینال مسافربری، شهربازی سرزمین بازی‌ها

    ۰۹۳۳۵۹۰۶۴۳۴

    3

    پرشین جام جم

    ابتدای جاده شاندیز، روبروی نمایندگی سایپا، مجموعه ورزشی پرشین جام جم

    ۰۹۱۵۸۹۰۰۰۸۹

    4

    توریست توس

    بزرگراه آسیایی، بعد از پل قائم، جنب بیمارستان رضوی، هتل پارسیان توریست توس، باشگاه پینت بال

    ۰۹۳۷۸۲۴۶۶۵۱

    5

    نامبر وان

    بلوار وکیل آباد، جنب نمایشگاه بین‌المللی

    ۰۹۳۳۱۳۱۱۵۵7

    ۰۹۱۵۵۰۲۶۶۱۹

    6

    مستر پینت بال

    قاسم آباد، بین بلوار فلاحی 28 و 30

     

    7

    پینت بال

    بلوار نمایشگاه، جنب نمایشگاه بین المللی مشهد، مجموعه ورزشی انقلاب

    09378246651

    8

    مجموعه پینت بال شوت ایکس

    مشهد قاسم آباد ابتدای بلوارحجاب روبروی حجاب ۱ جنب مجموعه آبی هشتم

    09300396699

     

     

    تعداد بازدید :602
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,650,911
  تعداد بازدید امروز : 661
  تعداد بازدید این ماه : 2,615
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/04
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد