پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • نمایش اسلایدشو
   • کلوپ پاندا

    کلوپ پاندا اولین مجموعه سرپوشیده تخصصی کودکان می باشد که با هدف توجه به بازی و تفریح کودکان و توجه به بازیهای حرکتی و فیزیکی طراحی گردیده است .

    کلوپ پاندا در سال 1390 تاسیس گردید که به عنوان اولین مجموعه تفریحی – فرهنگی – ورزشی کودکان با آرم تجاری پاندا به ثبت رسیده است .

     کلوپ پاندا در حال حاضر هیچ گونه شعبه ای در سراسر کشور ندارد. کلیه تجهیزات بازی در کلوپ پاندا الهام گرفته از نیازهای رشد فیزیکی و تربیتی کودکان بوده و مقوله ورزش و پرداختن به فعالیتهای ورزشی از نقاط تمایز و برجسته این مجموعه می باشد . از جمله ایستگاههای ورزشی این مجموعه دیواره صخره نوردی، تیرو کمان، تعادلی ،ترامپولین ،پلهای معلق، اتومبیل رانی ، قایق رانی ، ریس نت ، ورزشهای توپی، بازیهای بومی و سنتی می باشد که از جمله اهداف این مجموعه آشنا کردن کودکان با ورزش و استعدیابی و هدایت و سوق دادن کودک به رشته ورزشی مورد علاقه اش می باشد.

    از جمله ایستگاههای حائز اهمیت در این مجموعه کارگاههای خلاقیت می باشد .

    کارگاه نقاشی، کاردستی، بازیهای فکری و لگو از جمله ایستگاههایی است که با هدف پرداختن به بازیهای خلاق طراحی گردیده و مورد علاقه بسیاری از کودکان می باشد 


    از جمله فعالیتهای جانبی کلوپ برگزاری جشنواره های متعدد، همکاری با هیئتهای ورزشی استان، برگزاری مراسم تولد و خدمت رسانی به مهد کودکها و دبستانها  و ایجاد ایستگاه روانشناسی،بازی درمانی و تست شخصیت کودکان می باشد.

    از امکانات جانبی کلوپ پاندا می توان به غرفه های کتاب کودک ، CD کودک ، بازیهای فکری و کافی شاپ اشاره کرد که مجموع موارد قید شده توانسته است محیطی جذاب و ایمن و مقرون به صرفه را برای خانواده ها فراهم آورد

    آدرس :بلوار وکیل آباد، بلوار صیاد شیرازی، صیاد شیرازی 18، کلوپ پاندا

    شماره تماس :

    05138682494

    05138931358

     

    تعداد بازدید :59
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,650,883
  تعداد بازدید امروز : 633
  تعداد بازدید این ماه : 2,587
  آخرین به روزرسانی : 1400/07/04
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد