پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   تعداد بازدید :87
   نائب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهد:
   شورا بیشترین تسهیلگری، هم‌افزایی و سیاست‌های تشویقی را در امور دهه پایانی ماه صفر اعمال می‌کند
   نائب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای پنجم سعی کرده تا کمترین مداخله متولی‌گرانه را در این رخداد داشته باشد.

   رمضان‌علی فیضی در گفت‌وگو با ستاد خبری دهه پایانی صفر، در خصوص اقدامات شورا برای این دهه، اظهار کرد:  شورای پنجم  سعی کرده تا کمترین مداخله متولی‌گرانه را در این رخداد داشته باشد.

   وی افزود: سیاست شورا در این است تا بیشترین تسهیلگری، هم‌افزایی و سیاست‌های تشویقی را اعمال کند. دستگاه‌های اجرایی و غیر اجرایی، مردم، سازمان‌های مردم‌نهاد، NGOها و هیات‌های مذهبی بنای پیشبرد امور هستند، به شیوه مشارکتی دور هم جمع شدند و مدیریت شهری سعی می‌کند نقش خود را ایفا کند.

   فیضی بیان کرد: سیاست مدیریت شهری و شورای شهر اعمال سیاست‌های تشویقی، همپوشانی و هم‌افزایی بین بخشی و بین دستگاهی، تسهیل امور، کمک گرفتن از مردم به عنوان تمام‌کننده امور اثرگذار و تمام‌کننده چنین فعالیت‌هایی است که نیاز به توسعه و مشارکت دارد. این رخداد ملی و مذهبی سال‌های بعد گسترده‌تر و پررونق‌تر خواهد شد.

   نائب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: ما اثرات این مدیریت را امروز می‌بینیم. اگر نیاز باشد، شهرداری به حیث سخت‌افزاری و در اختیار قرار دادن ظرفیت‌های خود، به لحاظ سخت‌افزاری در کنار نگاه نرم‌افزاری به ایفای نقش خود می‌پردازد.

   وی با بیان اینکه معاونت گردشگری و زیارت متولی مستقیم در درون مدیریت شهری  به خصوص زائران امام رضا(ع) در این مناسبت است، عنوان کرد: معاونت گردشگری و زیارت بیش از همه بخش‌ها پای کار بوده و به لحاظ پشتیبانی، مدیریت امور، تشویق شهروندان و استفاده از این فضای خوب، روحانی و مذهبی در راستای ایجاد نظم اجتماعی، حس تعلق خاطر به شهر، افزایش شاخص‌ها و روحیات شهروندی در میان مردم نقش مدیریتی ایفا کرده و امروز این روند نسبت به سال‌های قبل رو به جلو و توسعه بوده است.

   فیضی اضافه کرد: معاونت گردشگری و شهرداری امروز در همه جهات از اسکان مستقیم و همکاری با بخش‌های دیگر، تامین غذا، پوشاک، خدمات سلامت و بهداشت، حمایت‌های پزشکی، اورژانس، ایمنی و آتش‌نشانی برای افزایش یک سفر زیارتی توام با سلامت، ایمنی و آرامش خاطر برای همشهریان و هم‌وطنان موفق عمل کرده، ضمن اینکه نگاه به این دارد که یک بسته فرهنگی برای این ایام نیز داشته باشد. 

    

   شورا بیشترین تسهیلگری، هم‌افزایی و سیاست‌های تشویقی را در امور دهه پایانی ماه صفر اعمال می‌کند
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,495
  تعداد بازدید امروز : 538
  تعداد بازدید این ماه : 9,850
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد