پورتال زیارت و گردشگری شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   تعداد بازدید :82
   نائب‌رئیس کمیسیون زیارت و گردشگری شورای اسلامی شهر:
   استقبال از زائران امام رضا(ع) حرکتی ملی به خودش گرفته است
   نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: استقبال از زائران امام رضا(ع) حرکتی ملی به خودش گرفته است.

   به گزارش ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر، رمضان‌علی فیضی در بازدید از ایستگاه استقبال از زائران میدان شهدا اظهار کرد: آنچه که ما امروز در میدان شهدا دیدیم، حکایت از دو موضوع بنیادین و اساسی در رویکردهای مجموعه مدیریت شهری‌ست که برآمده از سیاست‌های شورای پنجم است؛ یکی از این دو موضوع، پای کار آوردن بخش‌های مختلف اجرایی و غیراجرایی و سمن‌ها و نهادهای مردمی و موکب‌ها و هیئات مردمی به‌عنوان بزرگترین نماد آن‌هاست.

   وی با بیان اینکه «نظم و هماهنگی، رشد بسیار خوبی نسبت‌به سنوات قبل داشته است»، عنوان کرد: این پروژه استقبال از زائران، از یک پروژه منطقه‌ای به سمت پروژه‌ای ملی در حال رشد و نمو است و توانسته حرکتی ملی به خودش بگیرد. به فراخور این رشد و نمو، پشتیبانی‌ها و هماهنگی‌ها و تدابیر هم افقش بالاتر می‌رود.

   فیضی تصریح کرد: به لحاظ ساماندهی فضا و مکان موکب‌ها، همه امروز به صورت مجموعه‌ای منسجم که رافع نیازهای زائران باشد، تدارک دیده شده است. نظمی ایجاد شده و ملاحظات گوناگون از جمله ملاحظات زیست‌محیطی لحاظ شده است. پدیده قابل ذکر دیگری که انجام شده این است که از استان‌های دیگر هم پای کار آماده‌اند و همراه به مردم استان، برای استقبال و پذیرایی آماده می‌شوند.

   وی با بیان اینکه «ورودی‌های مشهد آمادگی کامل برای استقبال از زائران را دارند»، افزود: سعی شده از مشارکت مردمی و ظرفیت خودجوش علاقه‌مندان، برای ساماندهی کارها و خدمت‌رسانی استفاده شود.

   فیضی عنوان کرد: تمام نهادها برای خدمت‌رسانی بسیج شده‌اند و امیدواریم میزبان شایسته‌ای برای میهمانان دهه پایانی ماه صفر باشیم. 

   استقبال از زائران امام رضا(ع) حرکتی ملی به خودش گرفته است
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,943,338
  تعداد بازدید امروز : 121
  تعداد بازدید این ماه : 1,003
  آخرین به روزرسانی : 1401/05/26
 • آدرس :چهارراه دکترا، سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس، طبقه دوم معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :-
  فاکس :-
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد