پورتال زیارت و گردشگری شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۴
   تعداد بازدید :108
   گندمی:
   ایستگاه میدان شهدا از لحاظ کارکردی ابعاد مختلفی را تحت پوشش قرار می‌دهد
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نسبت به سنوات گذشته، ایستگاه میدان شهدا، از لحاظ کارکردی ابعاد مختلفی را تحت پوشش خودش قرار داده‌است.

   به گزارش ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر، بتول گندمی در حاشیه بازدید از ایستگاه استقبال از زائر شهدای شهردای، واقع در عرصه میدان شهدا اظهار کرد: نسبت به سنوات گذشته، ایستگاه میدان شهدا، از لحاظ کارکردی ابعاد مختلفی را تحت پوشش خودش قرار داده‌است.

   وی افزود: چند سالی است که هم‌زمان با دهه پایانی ماه صفر، شهرداری در ایستگاه‌های استقبال از زائران پیاده، خصوصا، در ورودی‌ها و سطح شهر، ورود جدی داشته و زیرساخت‌هایش را فراهم کرده‌است. شهرداری شهروندان را دعوت کرده تا در یک ساختار مناسب و سازوکار مناسب، خدماتی را ارائه کنند.

   رییس کمیسیون برنامه‌وبودجه با بیان اینکه پذیرایی از زائران و همه خدماتی که برای یک زائر نیاز باشد، در اینجا پیش‌بینی شده است، مطرح کرد: در این ایستگاه، حتی به حوزه‌های فرهنگی هم توجه ویژه‌ای شده و ارائه خدمات انجام می‌شود.

   وی خاطرنشان کرد: نکته مهم و بارز این است که متولی و گرداننده اصلی مردم هستند، اکثر غرفه‌ها در اختیار مردم است و غرفه‌های کمی به لحاظ اداری حضور دارند و نکته بارز مردم هستند که خدمات را ارائه می‌دهند. در سایر ورودی‌ها و ایستگاه‌های سطح شهر هم خدمات به همین شکل است.
    

   ایستگاه میدان شهدا از لحاظ کارکردی ابعاد مختلفی را تحت پوشش قرار می‌دهد
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,943,383
  تعداد بازدید امروز : 166
  تعداد بازدید این ماه : 1,048
  آخرین به روزرسانی : 1401/05/26
 • آدرس :چهارراه دکترا، سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس، طبقه دوم معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :-
  فاکس :-
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد