پورتال زیارت و گردشگری شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   تعداد بازدید :101
   مدیرکل حراست شهرداری مشهد:
   معاونت گردشگری و زیارت خدمات متفاوتی در دهه پایانی ماه صفر انجام داده است
   مدیرکل حراست شهرداری مشهد گفت: معاونت گردشگری و زیارت خدمات متفاوت و شایسته‌ای در دهه پایانی ماه صفر انجام داده است.

   سیدمرتضی نعمتی، مدیرکل حراست شهرداری، در بازدید از ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر و در گفت‌وگو با خبرنگاران این ستاد اظهار کرد: حرکت جدیدی که در حوزه گردشگری در حال انجام است، بسیار شاخص و متفاوت است. در عرصه میدان شهدا اقدامات بسیار خوبی انجام شده و امسال، برنامه بسیار متفاوتی در حال ارائه است.

   وی افزود: وجود این برنامه‌ها در شهر مشهد لازم است. از معاونت گردشگری و زیارت تشکر می‌کنم و امیدواریم درآینده این کارها بیشتر شود.

   مدیرکل حراست شهرداری مشهد با بیان اینکه «در شهر مشهد همیشه از دو حیث افتخار می‌کنیم که در شهرداری کار می‌کنیم»، گفت: کارکردن در شهرداری خدمت مستقیم به مردم است، شهر مشهد فضای تفاوتی دارد و مهم خدمت به زائران امام‌رضا(ع) است. خاک خدمت در مشهد را خوردن، افتخاری است که نصیب ما شده است.

   وی ادامه داد: طراحی این سازمان و کارها، نشان از صداقت و خدمت در عمل شماست، امیدوارم همیشه کارها به همین شکل پیش رود. در مجموعه حراست هم ستاد ویژه‌ای را تشکیل دادیم و با توجه به ابلاغیه‌ها، در کلیه مناطق و سازمان‌ها به صورت آماده باش صددرصدی همکاران حضور دارند.

   نعمتی خاطرنشان کرد: امیدواریم مانند سنوات قبل، پذیرایی از زائران به بهترین شکل انجام شود. خدماتی که در شهرداری انجام می‌شود، به صورت گسترده است اما باید اهتمام بیشتری در انتقال مطالب وجود داشته باشد.

    

   مدیرکل حراست شهرداری مشهد با اشاره به اینکه «بیش از 23 ایستگاه در ورودی‌ها داریم و سرکشی از این ایستگاه‌ها کار زیادی را می‌طلبد»، ادامه داد: در حوزه فرهنگی، عمرانی، ترافیکی و ... خدمات بسیار خوبی انجام شده و در همه این حوزه‌ها آمادگی وجود دارد و بیش از 70 درصد از نیروها در روزهای تعطیل هم آماده باش هستند.

    

   معاونت گردشگری و زیارت خدمات متفاوتی در دهه پایانی ماه صفر انجام داده است
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,943,350
  تعداد بازدید امروز : 133
  تعداد بازدید این ماه : 1,015
  آخرین به روزرسانی : 1401/05/26
 • آدرس :چهارراه دکترا، سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس، طبقه دوم معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :-
  فاکس :-
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد