پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۳
   تعداد بازدید :94
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 11 مشهد:
   جوانان در استقبال از زائران حضور پرشوری خواهند داشت/ از برنامه‌های خلاقانه استفاده می‌کنیم
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 11 مشهد گفت: در استقبال از زائران امسال مبنای ما حمایتی و محور نیز شورای اجتماعی محله است که در نتیجه جوانان حضور پرشوری خواهند داشت.

   آرش رمضانی در گفت‌وگو با ستاد خبری دهه پایانی صفر، در خصوص آماده‌سازی ایستگاه استقبال از زائران منطقه 11، اظهار کرد: ایستگاه استقبال از زائر ما سال گذشته در وکیل‌آباد 63 قرار داشت اما امسال برای رعایت فاصله بین ایستگاه‌ها، پارک ملت را انتخاب کرده و از غرفه‌های آن استفاده خواهیم نمود. نمازخانه پارک ملت به عنوان مرکز خدمات‌رسانی به زائران پیاده تعیین شده که موجب کاهش مزاحمت برای مردم و نیز هزینه‎ها می‌شود.

   وی بیان کرد: محور اصلی ایستگاه، شورای اجتماعی محلات بوده و تقسیم کار بین اعضای شورای محلات انجام می‌شود. گروه دوام ثامن نیز پشتیبان این کار هستند. ما 17 تشکل و گروه را برای این منظور پای کار آوردیم.

    

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 11 مشهد خاطرنشان کرد: حدود 40 نفر در هر شیفت ثابت خواهند بود و خادمان افتخاری نیز در ایستگاه حضور خواهند داشت. امسال 12 غرفه خواهیم داشت که ممکن است تعداد آن‌ها افزایش یابد.

   رمضانی عنوان کرد: در استقبال از زائران امسال مبنای ما حمایتی و محور نیز شورای اجتماعی محله است که در نتیجه جوانان حضور پرشوری خواهند داشت. تلاش کردیم تا از برنامه‌های خلاقانه نیز استفاده کنیم. تلاش داریم که کمترین مزاحمت را برای مردم داشته باشیم.

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 11 مشهد تصریح کرد: امسال 12 پایگاه برای جمع‌آوری نذورات در منطقه شناسایی کردیم که این پایگاه‌ها در مکان‌های مردمی خواهد بود.
    

   جوانان در استقبال از زائران حضور پرشوری خواهند داشت/ از برنامه‌های خلاقانه استفاده می‌کنیم
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,611
  تعداد بازدید امروز : 654
  تعداد بازدید این ماه : 9,966
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد