پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   تعداد بازدید :89
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 7 شهرداری مشهد:
   شهروندان در منطقه طرق خانه‌های خود را در اختیار زائران قرار می‌دهند

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 7 شهرداری مشهد گفت: در حوزه اسکان زائران، کمپ غدیر و حسینیه در داخل کمپ را داریم اما در منطقه طرق، شهروندان خانه‌های خودشان را در اختیار زائران پیاده قرار می‌دهند و به اسکان زائران پیاده کمک می‌کنند.

   ناصر خجسته، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 7 شهرداری مشهد، در بازدید از ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر و در گفت‌وگو با خبرنگاران این ستاد عنوان کرد: 8 ایستگاه خدمت‌رسانی به زائران پیاده در منطقه طرق وجود دارد. 14 مسجد و حسینیه نیز برای اسکان درنظر گرفته شده. بیش از دو میلیارد تومان نذورات مردمی را داشته‌ایم و مردم زودتر از ما فعالیت شان را شروع می‌کنند و در انجام کار خیر پیشگام هستند.

   وی ادامه داد: در حوزه اسکان زائران، کمپ غدیر و حسینیه در داخل کمپ را داریم اما در منطقه طرق، شهروندان خانه‌های خودشان را در اختیار زائران پیاده قرار می‌دهند و به اسکان زائران پیاده کمک می‌کنند.

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 7 شهرداری مشهد ادامه داد: از 5 تا 7 آبان‌ماه به مدت سه روزدر حاشیه میدان 17 شهریور کار تعزیه خوانی در ایستگاه‎فرهنگی استقبال از زائر انجام خواهد گرفت.

   خجسته عنوان کرد: مردم منطقه 7، عاشقانه فعالیت می‌کنند، ما سهم ناچیزی از ارائه خدمت را به این عزیزان داریم، باید خدمت‌رسانی مطلوبی نسبت به نیازها داشته باشیم. در منطقه طرق و شهرک ابوذر، علی‌رغم کم و کاستی‌هایی که وجود دارد، مردم متوجه‌شده‌اند که شهرداری تمام تلاشش را کرده است تا کیفیت زندگی شهروندان و زائران را بالا ببرد.

    

   شهروندان در منطقه طرق خانه‌های خود را در اختیار زائران قرار می‌دهند
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,520
  تعداد بازدید امروز : 563
  تعداد بازدید این ماه : 9,875
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد