پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۲
   تعداد بازدید :83
   رمارم:
   شهرداری در خدمت‌رسانی به زائران باتجربه‌تر شده است
   عضو هیأت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری با توجه به اینکه تجاربی را از سال‌های گذشته کسب کرده، امسال خدمات بهتری ارائه می‌دهد. شهرداری امسال می‌تواند با دست پر و با تجربه‌تر، ارائه خدمت کند.

   شهناز رمارم در گفت‌وگو با ستاد خبری دهه پایانی صفر، در خصوص اقدامات شهرداری برای این دهه، اظهار کرد: شهر مشهد مهمان دارد، بنابراین شهرداری بنا دارد که شهر را آماده کند و تمیز و مرتب باشد. ما در زمینه ایستگاه استقبال از زائر کارهایی انجام دادیم، زیرساخت‌هایی نیز آماده شده تا سرویس‌های طول مسیر و امکانات ورودی‌های شهر را آماده کنیم.

   وی بیان کرد: باید مردم را توانمند و هدایت کنیم تا مشارکت مردمی بیش‌تری داشته باشیم. شهروند یعنی مشارکت مردمی؛ بنابراین حرکت باید از پایین با مسئولان باشد.

   رمارم گفت: شهرداری با توجه به اینکه تجاربی را از سال‌های گذشته کسب کرده، امسال خدمات بهتری ارائه می‌دهد؛ زیرا هر سال آسیب‌شناسی خدماتی که داشته را انجام داده و طبیعتاً نواقص آن را برطرف کرده، بنابراین امسال می‌تواند با دست پر و با تجربه بهتر خدمات مناسب‌تری را ارائه دهد.

   عضو هیات‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: سال گذشته بخش‌های مردمی قوی‌تر از شهرداری بودند. این امیدوارکننده است که مردم خود تولی‌گری این موضوع را برعهده دارند و خودجوش به مهمان‌های امام رضا(ع) سرویس می‌دهند. هرچقدر شهرداری سهم خود را کمرنگ‌تر و سهم مردم را پررنگ‌تر کند، موفق‌تر خواهد بود.

   شهرداری در خدمت‌رسانی به زائران باتجربه‌تر شده است
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,452
  تعداد بازدید امروز : 495
  تعداد بازدید این ماه : 9,807
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد