پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   تعداد بازدید :139
   فعالیت‌های شهرداری منطقه 12برای استقبال از زائران پیاده
   شهردار منطقه ۱۲ مشهد گفت: سال گذشته به حدود ۸۰ تا ۹۰ هزار نفر زائر خدمات کامل داده‌ایم و امسال نیز۳۰۰ متر فضای سرپوشیده اسکان با تمام تحهیزات گرمایشی نوین داریم.

   علی زینت‌بخش با  حضور در  ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر و  در گفت‌وگو با این ستاد، اظهار کرد: ما در منطقه ۱۲ پایگاه‌ استقبال از زائران ورودی غرب شهر مشهد را داریم که حجم وسیعی از زوار ورودی استان‌های گلستان و خراسان شمالی از ورودی منطقه ماست.
   وی افزود: ما به صورت متمرکز و حمایتی مساحتی حدود هزار متر را در اختیار کانون شهدای شاهنامه قرار دادیم و ایستگاه استقبال از زائران را برپا کرده‌ایم. چند پایگاه غیر متمرکز دیگر نیز در سطح شهر وجود دارد که به آن‌ها نیز خدمات‌رسانی می‌کنیم و پذیرای زوار غرب مشهد هستیم. ۱۵ ایستگاه غیر متمرکز و یک ایستگاه متمرکز در سه‌راه شاهنامه داریم.

   وی  ضمن اشاره به همکاری مردم و با بیان اینکه این اقدامات با همکاری معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری انجام شده، گفت: با توجه به تبلیغاتی که انجام شد توانستیم به عنوان حامی و خدمات‌رسان باشیم و در خدماتی که ارائه می‌دهیم، مردم پیشانی کار ما باشند، بنابراین کانون فرهنگی شهدای شاهنامه پیشانی کار قرار گرفتند و کار را خودشان انجام می‌دهند و ما تنها تجهیزاتی را در اختیارشان قرار دادیم و تقویت کردیم که اصل کار توسط مردم اتفاق بیافتد. تجربه نشان داده هرجا خود مردم ورود پیدا‌ کردند، موفقیت بیشتری شکل گرفته است. ما اصل را بر حمایت از سمن‌ها قرار می‌دهیم.

   شهردار منطقه ۱۲ مشهد ادامه داد: سال گذشته به حدود ۸۰ تا ۹۰ هزار نفر زائر سرویس کامل داده‌ایم. امسال۳۰۰ متر فضای سرپوشیده اسکان با تمام تحهیزات گرمایشی نوین داریم. از شهرستان‌ها و استان‌های مختلف نیز افرادی برای کمک اعلام آمادگی کردند.

   فعالیت‌های شهرداری منطقه 12برای استقبال از زائران پیاده
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,513
  تعداد بازدید امروز : 556
  تعداد بازدید این ماه : 9,868
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد