پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۷/۲۹
   تعداد بازدید :99
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 6 مشهد مطرح کرد؛
   پیش‌بینی استقبال از 15 هزار زائر در ایستگاه منطقه 6 شهرداری مشهد
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 6 مشهد گفت: پیش‌بینی کرده‌ایم که در ایستگاه استقبال از زائران ما برای 15 هزار نفر ارائه خدمات اسکان و پذیرایی انجام شود.

   احسان حسن‌نژاد در گفت‌وگو با ستاد خبری دهه پایانی صفر، در خصوص آماده‌سازی ایستگاه استقبال از زائرمنطقه 6 شهرداری، اظهار کرد: ایستگاه استقبال از زائر ما از 1 تا 7 آبان به صورت عملیاتی راه‌اندازی می‌شود. اکنون در حال انجام مراحل مقدماتی هستیم و اطلاع‌رسانی را انجام می‌دهیم.

   وی افزود: ما با همکاری معاونت زیارت و گردشگری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد و مشارکت مردم ایستگاه استقبال از زائر شهید باهنر را آماده و پیش‌بینی کرده‌ایم که برای 15 هزار نفر زائر ارائه خدمات اسکان و پذیرایی انجام شود.
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 6 مشهد بیان کرد: غرفه‌های ایستگاه شامل واکس، ماساژ، رادیو زائر، مشاوره مذهبی و پزشکی، خیاطی، غرفه فرهنگی، تعمیرات کفش و... است.
   وی با بیان اینکه «با اصناف برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی ارتباط برقرار کرده‌ایم»، ادامه داد: کمک‌های بانوان شرکت‌کننده در طرح‌های ورزش صبحگاهی منطقه را جمع‌آوری و ایستگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی را در میدان شهریور راه‌اندازی کرده‌ایم.
   حسن‌نژاد خاطرنشان کرد: تراکتی برای طرح جمع‌آوری ظروف تهیه و پوستر کمک‌های مردمی را در صفحات مجازی شهروندان انتشار داده‌ایم. حمام‌ها و سرویس بهداشتی را راه‌اندازی و انبار سالن ورزشی شهید باهنر را مرتب کرده‌ایم.
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 6 مشهد اضافه کرد: همچنین نیروهای داوطلب شهرک‎های شهید رجایی و باهنر سامان‌دهی شده و مکان آشپزی و تهیه غذا را در شهرک شهید باهنر آماده کرده‌ایم. با هلال احمر برای آماده‌باش آمبولانس و تهیه دارو و با نیروی انتظامی برای برقراری امنیت هماهنگ کرده‌ایم.

   پیش‌بینی استقبال از 15 هزار زائر در ایستگاه منطقه 6 شهرداری مشهد
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,390
  تعداد بازدید امروز : 433
  تعداد بازدید این ماه : 9,745
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد