پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۸/۰۵/۰۷
   تعداد بازدید :57
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد:
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد:
   آماده همکاری برای بهبود و رونق گردشگری منطقه سپاد هستیم.   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با حضور در منطقه تجاری گردشگری سپاد گفت: آماده همکاری برای بهبود و رونق گردشگری منطقه سپاد در خدمت به مردم هستیم.

   نرگس شالچیان افزود: این منطقه می تواند به پیاده سازی شیوه های جذب گردشگر بر اساس نیاز آنها اقدام نماید و کاستی های احتمالی را با برنامه ریزی مناسب به فرصت تبدیل کند.

   وی بیان داشت: انجام اقدامات تبلیغاتی در معرفی جاذبه های گردشگری منطقه سپاد در قالب مولتی مدیا و کلیپ های کوتاه بسیار اثر بخش بوده و این معاونت نظیر آن را در قالب معرفی جاذبه های گردشگری شهر با عنوان "هشتگ مشهد" انجام داده است.

   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به بازار رقابتی ایجاد شده در سطح شهر، منطقه سپاد همچنان بازدیدکنندگان خود را دارد و باید تلاش شود تا بهره برداری لازم از حضور مردم در این منطقه صورت گیرد.

   وی همچنین به ظرفیت های خالی منطقه در راستای اشتغال زایی و خدمت رسانی به مردم اشاره کرد و افزود: با توجه به بازدیدی که به تازگی از منطقه سپاد داشته ام، هنوز ظرفیت های اقتصادی و اشتغال زایی منطقه، تکمیل نشده و نیازمند سیاست گذاری و برنامه ریزی مناسب است.

   شالچیان در ادامه تصریح کرد: باید به ظرفیت های جزیره ای منطقه گردشگری سپاد نگاهی یکپارچه داشت که در حال حاضر این حلقه اتصال ایجاد نشده است و امیدواریم با تلاش های صورت گرفته به این مهم دست یابیم.

   وی در ادامه افزود: نگاه علمی و عملیاتی به حوزه گردشگری با برگزاری رویدادهای متنوع می تواند به تقویت فضای گردشگری منطقه سپاد بیانجامد و رضایت بیشتر مراجعه کنندگان و کسبه را به همراه داشته باشد.

   شالچیان در پایان آمادگی این معاونت را برای همکاری در جهت پیشبرد اهداف گردشگری منطقه سپاد اعلام کرد.

   مریم علیزاده مدیر امور شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد نیز طی سخنانی به اهمیت تعامل و ارتباط موثر فیمابین شهرداری و سپاد تاکید کرد و افزود: در بیشتر نقاط شهر مشکل جدی پارکینگ و ترافیک وجود دارد و در حال حاضر سپاد با دارا بودن پارکینگ های متعدد و دسترسی مناسب، ظرفیت های خوبی را برای میزبانی دارا است.

   وی افزود: اقدامات و فعالیت های زیادی در راستای خدمت به مردم انجام می شود اما به دلیل عدم مدیریت یکپارچه شهری، مردم رضایت کامل را پیدا نمی کنند.

   مدیر امور شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد توجه به نیاز مردم را مهم برشمرد و افزود: با توجه به مراجعه کنندگان منطقه، سپاد می تواند با ارتباط موثر با مردم از کمبودها و کاستی های احتمالی آگاه شده و برنامه ریزی لازم را انجام دهد.

   علیرضا هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت سپاد نیز در ابتدای این نشست به بیان رویکردها و برنامه های این شرکت در توسعه منطقه تجاری گردشگری سپاد پرداخت و اظهار داشت: این منطقه می تواند به عنوان یکی از مراکز برگزاری رویدادهای شهری از سوی آن معاونت محترم در نظر گرفته شود.

   وی با اشاره به زیرساخت های مناسب منطقه بیان داشت: منطقه گردشگری سپاد با پارکینگ های متعدد و فضاهای وسیع روباز و سرپوشیده محل مناسبی برای برگزاری رویدادهای مختلف مردمی است.

   هوشنگ نژاد در ادامه ضمن معرفی کامل ظرفیت های گردشگری منطقه سپاد بر همکاری هر دو مجموعه برای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم و افزایش ماندگاری زائر تاکید کرد.

   همچنین در این نشست آقایان مهندس دیمه کار رئیس هیئت مدیره شرکت سپاد، نسائی رئیس اداره رویدادهای و فضاهای گردشگری شهرداری مشهد، مهندس نجاتی مدیر مجتمع الماس شرق، شاکری منش رئیس شورای مجتمع الماس شرق، مهندس حسین پور مدیر مجتمع وصال، نباتی رئیس شورای مجتمع وصال، نیکخو مدیر برنامه ریزی و سهیل پروازی مسئول روابط عمومی شرکت سپاد خراسان حضور داشتند.    معاونت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد

   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد:
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 882,979
  تعداد بازدید امروز : 1,066
  تعداد بازدید این ماه : 55,688
  آخرین به روزرسانی : 1398/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد