پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۹/۰۷/۲۸
   تعداد بازدید :51
   توزیع 20 هزار ماسک در ایستگاه سلامت شهدای شهرداری در 3 روز دهه آخر ماه صفر
   توزیع 20 هزار ماسک در ایستگاه سلامت شهدای شهرداری در 3 روز دهه آخر ماه صفر
   نرگس شالچیان رابع، معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی با اعلام این خبر درخصوص اقدامات ایستگاه سلامت شهدای شهرداری در عرصه میدان شهدا گفت:

   در سه روز دهه پایانی ماه صفر 20 هزار ماسک در ایستگاه سلامت شهدای شهرداری میان زائران توزیع شد که از این تعداد 5 هزار زائر با مراجعه به غرفه خدمات پزشکی ماسک دریافت کرده و 15 هزار ماسک نیز از طریق تشکل های مردم نهاد مستقر در عرصه میدان شهدا توزیع شد
   وی همچنین در خصوص پایش سلامت زائران افزود 11.300 نفر از زائران در سه روز آخر دهه صفر از غرفه خدمات پزشکی، خدماتی از جمله سنجش میزان تب، اکسیژن خون، سنجش فشار خون، ضد عفونی دست و مشاوره پزشکی دریافت کردند. همچنین در این ایام 4 مورد اعزام به بیمارستان توسط آمبولانس مستقر در ایستگاه صورت گرفت
   شالچیان اضافه کرد تشکل های مردم نهاد مستقر در ایستگاه سلامت شهدای شهرداری نیز با مجموعا 200 نفر خدمات دهنده در سه روز دهه آخر صفر، ضمن اعلام بیش از 17 هزار تذکر رعایت بهداشت به زائران در عرصه میدان شهدا، بیش از 63 هزار مورد سنجش تب و بیش از 67 هزار مورد ضدعفونی دست انجام دادند.
   وی با اشاره به پیش بینی تمهیدات ایمنی در ایستگاه افزود علاوه بر حضور مستمر اکیپ های آتش نشانی در میدان شهدا، پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در غرفه خود به 1326 کودک و بزرگسال آموزش مسائل ایمنی ارائه دادند.
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی تصریح کرد با حضور طلاب حوزه علمیه خراسان به بیش از 500 نفر از زائران خدمات مشاوره و پاسخگویی به مسائل اعتقادی و شرعی داده شد.
   دبیر کمیته خدمات سفر شهرداری خاطرنشان کرد غرفه راهنمای زائر پاسخگوی سوالات قریب به هزار نفر از زائران بود و محصولات اطلاع رسانی و نقشه توزیع کرد.
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی در خاتمه از حضور 159 پاکبان به جهت رفت و روب و نظافت میدان شهدا در طول این سه روز و از تلاش همه دست اندرکاران خدمت رسانی به زائران در برپایی این ایستگاه تشکر کرد.   توزیع 20 هزار ماسک در ایستگاه سلامت شهدای شهرداری در 3 روز دهه آخر ماه صفر
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,595
  تعداد بازدید امروز : 638
  تعداد بازدید این ماه : 9,950
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد