پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • منبع :
   تاریخ انتشار :۱۳۹۹/۰۷/۲۶
   تعداد بازدید :24
   با همکاری تشکل های مردمی صورت گرفت;
   برپایی ١٠ غرفه ارائه خدمات بهداشتی و پایش سلامت در میدان شهدا
   برپایی ١٠ غرفه ارائه خدمات بهداشتی و پایش سلامت در میدان شهدا

   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: باتوجه به گسترش این ویروس برنامه های جایگزین نسبت به سال گذشته شامل ایستگاه سلامت در ورودی عرصه شهدا، معبر فرهنگی در منطقه ثامن و منطقه نه شهرداری مشهد در نظر گرفته شده است.
   برپایی ١٠ غرفه ارائه خدمات بهداشتی و پایش سلامت در میدان شهدا
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، نرگس شالچیان اظهار کرد: شهرداری مشهد مقدس همه ساله افتخار میزبانی از زائران حضرت رضا (ع) را در مناسبت های مختلف داشته که یکی از این مناسبت ها دهه آخر صفر است اما امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا به شکل دیگری میزبان زائران حضرت رضا (ع)خواهیم بود.
   وی با بیان اینکه همه ساله شهرداری مشهد در ایام پایانی دهه آخر صفر در حوزه های استقبال، پذیرایی و اسکان فعالیت می کرد، افزود: باتوجه به گسترش این ویروس برنامه های جایگزین نسبت به سال گذشته نیز شامل ایستگاه سلامت در ورودی عرصه شهدا، معبر فرهنگی در منطقه ثامن و منطقه ٩ شهرداری مشهد در نظر گرفته شده است.
   معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: ایستگاه مرکزی استقبال از زائرین با هدف کنترل، اعمال موارد بهداشتی، غربالگری، انجام تست های مختلف، توزیع ماسک با همراهی درمانگاه شهرداری و استفاده از ظرفیت نیروهای مردم نهاد ( دوام ثامن) انجام شد که اهم فعالیت ها در خصوص کرونا و پیشگیری بود.
   شالچیان با بیان اینکه نگاه و هدف اصلی ما در طی سال های گذشته استقبال از زائران دهه پایانی ماه صفر این بوده که کار مردمی توسط مردم انجام شود و شهرداری در ایجاد زیرساخت‌ها کمک کند، گفت: در همین راستا ۱۰ غرفه در میدان شهدا جهت ارائه خدمات بهداشتی و پایش سلامت و همچنین خدمات فرهنگی با همکاری تشکل های مردمی برپا ‌شده است.
   وی با اشاره به راه اندازی معبر فرهنگی با همکاری شهرداری منطقه ثامن اصافه کرد: پایگاه های راهنمای زائر با محوریت مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی با افزایش ساعت کاری خود به ارائه خدمات به زائران حضرت رضا علیه السلام می پردازند و شهروندان و زائران می توانند در صورت داشتن سوالات احتمالی خود با شماره ‪۰۵۱ - ۳۱۳۵‬ از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۱ تماس حاصل کنند. 

   برپایی ١٠ غرفه ارائه خدمات بهداشتی و پایش سلامت در میدان شهدا
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,687,426
  تعداد بازدید امروز : 469
  تعداد بازدید این ماه : 9,781
  آخرین به روزرسانی : 1400/08/24
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد