پورتال گردشگری و زیارت شهر مشهد
   
  • نمایش اسلایدشو
   • ترامپولین پارک ایران (هلیوم پارک)
     ترامپولین پارک ایران (هلیوم پارک)


    اولین ترامپولین پارک ایران با نام هلیوم پارک چگونه است؟
    با توجه به بررسی و پژوهشی که طی شش ماه توسط کارشناسان این شرکت به انجام رسید موفقیت و توفیق این نوع پارک ها در ایران بنا بر خواست عمومی و رویکرد مثبت مردم اجتناب ناپذیر است . اماکن ورزشی – تفریحی خاصه برای کودکان و نوجوانان در شهرهای اصلی ایران ( تهران – مشهد – اهواز – تبریز – اصفهان – شیراز – مناطق شمال ایران ) جمعا به عدد 30 مرکز نمیرسد که عموما از دستگاه های دیجیتالی استفاده کرده و در مورد جمپینگ نیز از لوازم بسیار ابتدایی و قدیمی استفاده میشود . این شرکت برمبنای بررسی های بعمل آمده در فاز یک اقدام به احداث 7 مرکز ورزش( بر مبنای پرش) و در فاز دوم در 37 نقطه ایران و در فاز سوم در 150 مرکز در سطح ایران اقدام به تاسیس این اماکن خواهد نمود ، مقر اصلی شرکت در تهران و اولین پروژه اجرایی در شهر مشهد خواهد بود .
    براساس بررسی ها و رایزنی های انجام شده در شهر مشهد امکان و پتانسیل ایجاد پنج مرکز ورزشی براساس نمونه ترامپولین پارک امکان سنجی شد . اولین مرکزی که بر این اساس انتخاب و قرارداد آن به امضاء رسید " برج مروارید گوهرشاد" واقع در میدان جانباز – نبش جانباز 5 میباشد و نقاط قوت این برج بعد از قبولی در امکان سنجی کارشناسان عبارت است از :
    1. قرار گرفتن برج در فاخرترین منطقه مشهد که برندهای برجسته جهانی در آن حضور دارند .
    2. برجی مدرن داران 4 طبقه پارکینگ و سه طبقه اماکن تجاری و 16 طبقه اداری ، برخلاف تمامی مراکز تجاری مشهد تمامی قسمتهای آن ظرف یک و نیم سال قبل فعال و در حال بهره برداری میباشد .
    3. قرار گرفته در قلب بزرگراه های مشهد : 3 دقیقه فاصله تا بزرگراه آسیایی – 4 دقیقه تا بزرگراه امام علی – 4 دقیقه فاصله تا بزرگراه کمربندی مشهد – 2 دقیقه فاصله تا اصلی ترین بلوار شمالی جنوبی مشهد ( بلوار خیام ) – 1 دقیقه تا بلوار فردوسی
    4. سه هزار متر زیربنا شامل دو سالن 1500 متری مجزا که امکان استفاده همزمان بانوان و آقایان از امکانات ورزشی را فراهم میسازد .
    5. دسترسی از طریق درب مستقل - یک آسانسور مستقل و شش آسانسور مشترک .
    6. 4 طبقه پارکینگ و استفاده 3 ساعته رایگان مراجعین .
    7. آماده بودن سالن ها از جنبه سیستم های گرمایشی و سرمایشی - برق – توالت ها – کف و . .
    راههای ارتباطی
    خراسان رضوی ، مشهد مقدس ، بلوار جانباز ، بین جانباز 5 و 7 طبقه 4 و 5 برج تجاری هلیوم پارک ورودی افراد از جانباز 5 ورودی پارکینک از جانباز 1/5
    تلفن:

    05131439

     

     

    تعداد بازدید :296
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
 • پورتال آستان قدس رضوی
 • مجموع بازدیدها : 1,063,109
  تعداد بازدید امروز : 179
  تعداد بازدید این ماه : 53,907
  آخرین به روزرسانی : 1398/10/25
 • آدرس :میدان شهدا، تالار شهر، طبقه 1- ، معاونت گردشگری و زیارت
  تلفن :(31291237) - (3135)051
  فاکس :051-31291267
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط معاونت گردشگری و زیارت  انجام می گردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد