• منبع :
    تاریخ انتشار :۱۳۹۶/۱۰/۱۳
    تعداد بازدید :71
    با حضور سرکارخانم دکتر شالچیان
    برگزاری نخستین جلسه شورای اداری مدیریت جدید گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد مقدس
    نخستین جلسه شورای اداری مدیریت جدید گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد با حضور سرکارخانم دکتر شالچیان با تاکید بر پیوند دو هویت ملی و مذهبی به منظور نقش آفرینی موثر گردشگری در مدیریت کلان شهر مشهد برگزار شد.

    به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مدیریت گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد، در این جلسه نرگس شالچیان در راستای اهداف مدیریت شهری در خصوص شهر مشهد شهر امید و زندگی بیان داشت: نظر به اینکه شهر مشهد سالانه میزبان میلیون‌ها زائر و گردشگر است، شایسته است؛ در مدیریت شهری مقصد گردشگری، با توجه به ظرفیت‌های موجود ملی و مذهبی بازنگری در محتوای اجرایی صورت گیرد تا هر دو جامعه گردشگر و مجاور از این حضور منتفع گردند.

    وی افزود: بدین منظور نیاز است تا بیش از پیش به مبحث حضور سودمند گردشگر و رفع نیازهای او، با ارائه بسته‌های مختلفی از انواع گردشگری به تحقق سود آوری این حوزه کمک شایانی کرد.

     مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد تصریح کرد: در حقیقت عمده تاثیرات اقتصادی و اجتماعی گردشگران برای جامعه مقصد به مدت زمان اقامت آن‌ها وابسته است.

     دکتر شالچیان با اشاره به سخنان شهردار محترم مشهد در خصوص دستیابی به شهر هوشمند اذعان داشت: با ایجاد زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه گردشگری هوشمند، ایده‌های نوآورانه و همچنین تحقق اهداف پیشرو با همراهی اجرایی سایر سازمان‌ها (گذشته تا هم اکنون)، در دست یابی به این مهم شتاب بیشتری شکل خواهد گرفت.

    وی افزود: با شناخت دقیق ظرفیت‌ها و فرصت‌های تاثیرگذار بر شهر مشهد و برنامه ریزی‌های، بلند مدت و کوتاه مدت بهبود زمینه‌های همکاری و هماهنگی میان بازیگران کلیدی در این عرصه و اصلاح ساختار فعلی می‌توان شرایط مطلوب را برای توسعه هر چه بیشتر گردشگری فراهم ساخت.

    برگزاری نخستین جلسه شورای اداری مدیریت جدید گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد مقدس
تلفن :(31291236) - (31208)051
فاکس :051-31291267
رایانامه :info-tourism@mashhad.ir
آدرس :میدان شهدا - تالار شهر-مدیریت گردشگری و امور زائرین
پیامک :10001000096308
دسترسی سریع
لینک های مرتبط