• منبع :
    تاریخ انتشار :۱۳۹۶/۱۰/۰۷
    تعداد بازدید :18
    مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد:
    بررسی ساختار و سیاست های گردشگری کشورها ومقایسه آن با ایران در راستای تبئین گزینش بهترین خط مشی های گردشگری
    مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد از انجام طرح بررسی ساختار و سیاست های گردشگری کشورها و مقایسه آن با ایران در راستای گزینش بهترین خط مشی های گردشگری خبرداد.

    علی قناویزچی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مدیریت گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد با بیان اینکه  40 پیشنهاد برای اصلاح ساختار گردشگری ایران و رونق صنعت گردشگری بر مبنای این تحقیق ارائه دادیم، اظهار داشت: این پژوهش با هدف بررسی نقاط مثبت در سیاست ها و ساختار گردشگری کشورها و آگاهی از طرح های ویژه آنها جهت تطبیق با رویکردهای ساختاری و بومی سازی تجربیات  طرح ها و برنامه های موفق و جذاب گردشگری صورت گرفت.

    وی افزود: با توجه به اهمیت تحقیقات مبنی برمرور رویکردهای دیگران و مقایسه آن جهت بهره گیری در انجام موفق روندها، نتایج تحقیق حاضر نیز می تواند در بخش گردشگری به منظور ایجاد نوآوری و اقدامات توسعه ای و تسریع و بهبود اقدامات مورد بهره برداری قرار گیرد و گامی ارزشمند در توسعه گردشگری باشد.

    قناویزچی در ادامه با بیان این مطلب افزود: نتایج و پیشنهادات این تحقیق با مرور سیاست و ساختار گردشگری بیش از 20 کشور از جمله کشورهای اروپایی،آسیایی و امریکایی و... حاصل شده است.

    وی در ادامه با بیان اینکه این اقدام طی 2ماه انجام شد، افزود: این طرح می تواند به عنوان یک اقدام موثر در بومی سازی الگوهای موفق برای پیشبرد اهداف گردشگری شهر مشهد، جذب گردشگران بین المللی، ارائه تجربه با کیفیت از مقصد، رونق اقتصادی و اشتغال زایی اجرایی شود.

     

    بررسی ساختار و سیاست های گردشگری کشورها ومقایسه آن با ایران در راستای تبئین گزینش بهترین خط مشی های گردشگری
تلفن :(31291236) - (31208)051
فاکس :051-31291267
رایانامه :info-visit@mashhad.ir
آدرس :میدان شهدا - تالار شهر-مدیریت گردشگری و امور زائرین
پیامک :10001000096308
دسترسی سریع
لینک های مرتبط