• منبع :
    تاریخ انتشار :۱۳۹۶/۱۰/۰۷
    تعداد بازدید :15
    مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد:
    ایجاد ضوابط حوزه گردشگری و زیارت به عنوان اقدامی زیربنایی جهت پر نمودن خلاءها در راستای توسعه
    مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد از لزوم ایجاد ضوابط حوزه گردشگری و زیارت به عنوان اقدامی زیربنایی جهت پر نمودن خلاءها در راستای توسعه خبر داد.

    علی قناویزچی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مدیریت گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت یکپارچگی عناصر متعدد محصول گردشگری و لزوم هماهنگی و هم راستاسازی گستره فعالیت ها، اظهار داشت: با توجه به خلاء وجود ضوابطی سازنده در حوزه گردشگری شهر مشهد، ایجاد ضوابط در راستای انگیزش و جلب اعتماد سرمایه گذاران و فعالان و تشویق آنان به انجام اقدامات در راستای پر نمودن خلاء های موجود در زمینه های متعدد از قبیل اقامت، میزبانی، استقبال از زائر، ارائه خدمات گردشگری، بهبود زیرساخت ها، تولید محصولات، اطلاع رسانی، جذب گردشگر خارجی و... یک ضرورت است.

    قناویزچی افزود: ایجاد ضوابط با نگاهی تخصصی و ریشه ای، علاوه بر کنترل و نظارت بر روند توسعه، از پراکندگی ها و ضعف های موجود در ارائه خدمات ممانعت به عمل می آورد و از این طریق به بهبود روندها در بسیاری از اقدامات توسعه شهری منجر می شود.

    مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد گفت: مدیریت شهری به عنوان یکی از متولیان این حوزه می تواند با تدوین ضوابط توسعه ای در باب ایجاد هماهنگی و یکپارچگی فعالیت های مرتبط با حوزه گردشگری عمل نماید و با تسهیل، تسریع و اصلاح فرآیندها، ارتقای کیفیت تجربه مقصد مشهد را برای مخاطبین به ارمغان خواهد آورد.

    وی خاطر نشان کرد: ایجاد ضوابط می تواند بدون صرف منابع مالی و حتی با کاهش هزینه ها منجر به ایجاد درآمدهای پایدار گردد و مسیر توسعه را تسهیل کند.

    ایجاد ضوابط حوزه گردشگری و زیارت به عنوان اقدامی زیربنایی جهت پر نمودن خلاءها در راستای توسعه
تلفن :(31291236) - (31208)051
فاکس :051-31291267
رایانامه :info-visit@mashhad.ir
آدرس :میدان شهدا - تالار شهر-مدیریت گردشگری و امور زائرین
پیامک :10001000096308
دسترسی سریع
لینک های مرتبط