• منبع :
    تاریخ انتشار :۱۳۹۶/۰۷/۰۶
    تعداد بازدید :44
    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد:
    برگزاری نمایشگاه های گردشگری می تواند به حوزه اشتغال جوانان کمک کند
    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فراهم ساختن بستر نمایشگاه های گردشگری و صنایع دستی در سطح شهر می تواند به حوزه اشتغال جوانان کمک کند.

    رمضانعلی فیضی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و مدیریت گردشگری شهرداری مشهد با بیان اینکه ایجاد نمایشگاه های گردشگری و صنایع دستی در سطح شهر مشهد می تواند به حوزه اشتغال جوانان و کارآفرینی کمک کند، اظهار داشت:در سالی که طبق منویات مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است، برپایی نمایشگاه های صنایع دستی اثر مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و اشتغال پایدار دارد.

    وی همچنین با اشاره به اینکه نمایشگاه های صنایع دستی نقش بسزایی در سامان دهی فضای بصری شهر دارند، افزود:نیاز است در مرحله اول براساس نیاز مناطق برای رونق بخشیدن به فضای کسب و کار در محلات ایجاد شود.

    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان فنی و حرفه ای این نمایشگاه ها را به صورت دایمی و یا فصلی در سطح شهر مشهد برگزار کنیم.

    برگزاری نمایشگاه های گردشگری می تواند به حوزه اشتغال جوانان کمک کند
تلفن :(31291236) - (31208)051
فاکس :051-31291267
رایانامه :info-tourism@mashhad.ir
آدرس :میدان شهدا - تالار شهر-مدیریت گردشگری و امور زائرین
پیامک :10001000096308
دسترسی سریع
لینک های مرتبط