• منبع :
    تاریخ انتشار :۱۳۹۶/۰۷/۰۵
    تعداد بازدید :35
    طی سه ماه تابستان سال جاری صورت گرفت
    استقبال از بیش 1میلیون و 260 هزارنفر در مبادی ورودی به شهر مشهد
    مدیرگردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد از استقبال بیش 1میلیون و 260هزار نفر در مبادی ورودی به شهر مشهد در سه ماه تابستان جاری خبرداد.

    علی قناویزچی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مدیریت گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد در خصوص استقبال از زائران در ایستگاه های مبادی ورودی شهر مشهد اظهار داشت:  هدف اصلی ما در این طرح ساماندهی، هدایت مناسب و استقبال شایسته از زائران حضرت رضا (ع) با رویکرد ترویج فرهنگ میزبانی، اطلاع‌رسانی ظرفیت‌های موجود زیارتی- اقامتی، گردشگری و تفریحی، خدمات فرهنگی و رفاهی در محل ایستگاه استقبال است،

    وی افزود:طی تابستان سال جاری بیش 1میلیون و 260نفر در ایستگاه‌های استقبال از زائر در مبادی ورودی قوچان و نیشابور، راه آهن و پایانه مسافربری پذیرش شدند.

    مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد گفت: این طرح با بهره گیری بهینه از امکانات و ظرفیت‌های موجود در سازمان‌های شهرداری و سایر ادارات و دستگاه‌ها جهت ارائهٔ خدمات در ایستگاه استقبال برنامه ریزی شد.

    قناویزچی همچنین به خدمات ارائه شده به زائران اشاره کرد و گفت: پذیرایی،غربالگری،غرفه ویژه کودک،تفریحی ورزشی،گروه سرود، ارائه خدمات فرهنگی و گردشگری و ارائه خدمات ضروری به زائر از جمله مواد غذایی و بهداشتی ازدیگر اقدامات خدمات رسانی بود.

    وی در ادامه با بیان این مطلب افزود: اطلاع رسانی با استفاده از ابزارهای الکترونیک مدرن و به روز استفاده از تابلوهای الکترونیک موجود در ایستگاه ها در جهت امر سهولت در اقدامات خدمت رسانی انجام شد.

    استقبال از بیش 1میلیون و 260 هزارنفر در مبادی ورودی به شهر مشهد
تلفن :(31291236) - (31208)051
فاکس :051-31291267
رایانامه :info-tourism@mashhad.ir
آدرس :میدان شهدا - تالار شهر-مدیریت گردشگری و امور زائرین
پیامک :10001000096308
دسترسی سریع
لینک های مرتبط